2022. gada 22. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Cēsu Tautas teātris aicina uz kamerizrādi “KOMPANJONI”

10. aprīlī plkst.17.00 Cēsu Tautas teātris aicina uz kamerizrādi “KOMPANJONI”, ko režisore Edīte Siļķēna iestudējusi pēc Mihaila Režčikova lugas motīviem.
“Kompanjoni” ir stāsts, kas caur apcerīgu ironiju vedinās skatītājus domāt par attiecībām starp sirdsapziņu, godaprātu un naudu, par to, cik daudz katrs no mums gatavs rīkoties pretēji savām morālajām vērtībām materiālā labuma vārdā. Lai arī daļa izrādes darbības norisinās pagājušā gadsimta 60.gados, izvēles, starp kurām nākas izšķirties galvenajiem varoņiem, ir aktuālas arī mūsdienās.
Galvenajās lomās izrādē iejutušies Dzintra Medne, Jānis Gabrāns, Madara Ozoliņa vai Laila Sproģe, citos tēlos – Druvis Brenčs, Gusts Daugišs, Guntars Norbuts vai Kārlis Dambis, Inese Majore un Dzintra Dambe. Scenogrāfiju iestudējumam radījusi Sandra Dikmane, tērpus veidojusi Rudīte Liepiņa.
Ieejas maksa: 5,00 EUR
Lai izrāde notiktu nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās līdz 5. aprīlim piezvanot pa tālr. 27823322 (Ilva)
Nepietiekama apmeklējum dēļ izrāde var tikt atcelta.