2024. gada 24. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Folkreisa Vasaras kauss un Krosa komisijas autokrosa kauss

Vasaras autokrosa, rallijkrosa un Folkreisa sezona Latvijā sāksies 28. aprīlī Smiltenē startēs Folkreisa Vasaras kauss un Krosa komisijas autokrosa kauss, kam sekos pirmie posmi arī Latvijas-Lietuvas rallijkrosa un Latvijas autokrosa čempionātā. 

Sezona aprīļa beigās, tradicionāli, sāksies Smiltenē, Tepera trasē, kad cīņās dosies Folkreisa un Krosa komisijas kausa dalībnieki. Sarunas un tendences liecina, ka gaidāms spēcīgs sastāvs gan vienā, gan otrā seriālā. Nojaušams, ka Folkreisā gaidāms debitantu pieplūdums, bet Krosa komisijas kausā startēs vairāki līdzšinējie Folkreisa braucēji, no kuriem dažs tēmē arī uz Latvijas autokrosa čempionātu. Vēlreiz apliecinājums, ka izaugsmes pakāpieni šajā sistēmā darbojas.