2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Iedzīvotājus aicinām balsot par “Ģimenei draudzīgāko pašvaldību 2019”

Smiltenes novads piedalās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019”, kura ietvaros aicinām ikvienu balstot par Smiltenes novadu un izteikt viedokli, priekšlikumus par pašvaldības pakalpojumiem ģimenēm.

Balsot iespējams līdz 4.novembrim tīmekļvietnē www.vietagimenei.lv, autorizējoties ar sociālo tīklu kontiem vai e-pastu. 

Balstoties uz iedzīvotāju balsojumu, tiks noteiktas piecas ģimenēm draudzīgākās pašvaldības – pa vienai katrā plānošanas reģionā. Uzvarētājas saņems naudas balvu 15 000,00 EUR apmērā, kura pašvaldībām būs jāizmanto ģimenēm ar bērniem atbalsta pasākumu un pakalpojumu nodrošināšanai vai ģimenēm ar bērniem piemērotas vides veidošanai 2020. gadā.

Aicinām būt aktīviem un atbalstīt arī Smiltenes novada pašvaldību!

Vairāk informācijas un balsošana www.vietagimenei.lv

VARAM ministra Juri Pūce par konkursu:

Inga Kovala,

Sabiedrisko attiecību speciāliste