2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Iespēja nodot koku zarus bez maksas

Tuvojoties pavasarim, visi sākam domāt par savu pagalmu sakopšanu. SIA “ZAAO” (turpmāk – ZAAO) aicina iedzīvotājus izmantot iespēju nodot zarus bez maksas Aprites ekonomikas centrā “Daibe” (turpmāk – AEC “Daibe”).

ZAAO akciju, kas ilgs līdz pat 30. aprīlim, organizē ar mērķi atbalstīt iedzīvotājus pavasara sakopšanas darbos, tā samazinot zaļo, grūti kompostējamo atkritumu apjomu piemājas dārzos. Ārpus akcijas norises laika zaru nodošana pieejama kā maksas pakalpojums.

AEC “Daibe” atrodas “Stūri”,  Stalbes pagastā. 

Tā darba laiks:

  • Pirmdiena: 8.00–17.00
  • Otrdiena: 8.00–17.00
  • Trešdiena: 8.00–17.00
  • Ceturtdiena: 8.00–19.00
  • Piektdiena: 8.00–17.00
  • Sestdiena: 8.00–15.00
  • Svētdiena: Slēgts

Zarus un citus atkritumus, kas rodas īpašuma sakopšanas laikā, iespējams nodot arī ZAAO EKO laukumos vai pieteikt to izvešanu no adreses. Plašāka informācija un pakalpojuma maksas aprēķina kalkulators pieejams tīmekļa vietnē zaao.lv/nestandarta-atkritumi.

Lai skaists pavasaris un sakopti pagalmi mums visiem!

Informāciju sagatavoja:
Dina Lukaševiča-Lāce

ZAAO Sabiedrisko attiecību vadītāja
  t. +371 26457132
  e-pasts: [email protected]