2024. gada 4. maijs

In Memoriam: Līga Āboltiņa (13.10.1964. – 21.01.2022.)

Mēs klusējot paliekam…

Vēji šalko un mierina mūs,

Bet Tava vieta, kas bija šai dzīvē,

Ir, bija un vienmēr būs.

/N.Dzirkale/

1. gada 21. janvārī pēc smagas slimības mūžībā devusies ilggadēja Smiltenes novada pašvaldības darbiniece – Būvvaldes arhitekte

LĪGA ĀBOLTIŅA

(dzimusi 1964. gada 13. oktobrī)

Līga Āboltiņa (dzimtais uzvārds – Priede) bija Smiltenes pašvaldības būvvaldes arhitekte un Latvijas Arhitektu savienībā sertificēts arhitekts.

Līga dzimusi un augusi Smiltenē. Radoša un talantīga, kura skaisti zīmēja, gleznoja, mīlēja mākslu un ne mazāk matemātiku, 1990. gadā beidza Rīgas Tehnisko universitāti, iegūstot arhitekta maģistra grādu.

Savas darba gaitas saistījusi ar iegūto arhitekta profesiju, ko no sirds mīlēja. 1999. gada maijā uzsākts darbs valsts pārvaldē – Valkas rajona pašvaldību Būvvaldē, 2010. gadā turpināts darbs Smiltenes novada pašvaldības Būvvaldē. Līga līdzdarbojusies daudzās Smiltenes pilsētvides izmaiņās, t.sk., pēc viņas plānojuma tika izveidots Smiltenes pilsētas centrālais aplis (puķu dārzs) Baznīcas laukumā 10.

Mēs atcerēsimies Līgu kā atsaucīgu, draudzīgu kolēģi, kura nepieciešamības brīdī sniedza uzmundrinošus vārdus, atbalstu, un kurai prieku un gandarījumu sagādāja labi padarīts darbs.

Smiltenes novada pašvaldība izsaka līdzjūtību Līgas ģimenei, tuviniekiem un draugiem.

Atvadīšanās notiks 27. janvārī plkst. 15.00 Smiltenes pilsētas kapličā.

Smiltenes novada pašvaldība