2024. gada 24. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Izmaiņas Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes maksas pakalpojumu cenrādī

2024.gada 21.marta domes sēdē tika apstiprināti grozījumi Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes struktūrvienību maksas pakalpojumu cenrādī.

Izmaiņas ir notikušas novada bibliotēku un tūrisma informācijas centra sniegto drukas un skenēšanas pakalpojumu cenās, kā arī ir precizēta informācija par viena m2 izcenojumu Apes Kultūras centra Amatu mājās zālei un Smiltenes novada pašvaldības dibināto kultūras centru organizētajām bezmaksas kultūras norisēm.

Informācija par maksas pakalpojumu cenrādi Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes struktūrvienībās ir pieejama pašvaldības oficiālajā informācijas vietnē https://smiltenesnovads.lv/pasvaldiba/citi-dokumenti