2023. gada 17. marts
A- A A+
Viegli lasīt

Izmaiņas Smiltenes novada pašvaldības domes deputātu sastāvā

Trešdien, 2022. gada 28. decembrī, ņemot vērā, ka savas pilnvaras nolikusi deputāte Ilze Vergina, Smiltenes novada pašvaldības domē darbu uzsāk Iluta Apine, kura pēc vēlēšanu rezultātiem ir nākamā kandidāte no partijas “Jaunā Vienotība”.

Ikdienā I. Apine vada Apes pirmsskolas izglītības iestādi “Vāverīte”. Pieņemot deputātes mandātu Smiltenes novada pašvaldības domē, viņa darbosies arī Finanšu un attīstības jautājumu pastāvīgajā komitejā un Izglītības, kultūras un sporta jautājumu pastāvīgajā komitejā.

Vēlam sekmīgu darbu, pieņemot atbildīgus, vērienīgus un novada labklājību veicinošus lēmumus! Lai sanāk!


Informācijai:

Darbu Smiltenes novada pašvaldības domē pārtraukusi ilggadējā deputāte Ilze Vergina, jo šī gada 15. decembrī pieņēmusi mandātu 14. Saeimā.

 

Madara Mūrniece

Smiltenes novada pašvaldības

Zīmolvedības un mārketinga speciāliste