2024. gada 24. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Jauktais koris “Vidzemīte” ticis pie jauniem tērpiem!

Jauktais koris “Vidzemīte” priecājas par ikvienu jauno dalībnieku. Taču, kolektīvā ienākot jauniem dziedātājiem, tikpat būtiski ir arī vienoti skatuves tērpi. Nesen apstiprināts biedrības “Vidzemītes balsis” Lauku atbalsta dienestam 2023. gada 6. februārī iesniegtais projekts “Ģērbies, saule, sudrabota, Nu brauc tavi preciniek`! Pie saulītes namdurvīm!”. Projekta numurs – 23-09-AL10-A019.2204-000011.

Projekta īstenošanai atvēlēti 2642.41 EUR, t.sk. publiskais finansējums – 2378,17 EUR. Piešķirtie līdzekļi izmantoti trīs vīru tautas tērpu komplektu iegādei, piecu sievu tautas tērpu brunčiem, kā arī 43 Smiltenes novada nozīmīšu iegādei un projekta sagatavošanai.

Tērpi nesen pabeigti un astoņi koristi jauno pavasara koncertsezonu varēs sākt skaistos tautas tērpos.

 

Informāciju sagatavoja Baiba Vahere