2022. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Kalna ielas svētki Raunā

Laipni aicināti raunēnieši un viesi uz Kalna ielas svētkiem Raunā!

Sadarbībā ar Kalna ielas iedzīvotājiem ir izveidota aizrautīga svētku programma. Rīts iesākies ar andeli ielas garumā. Svētku gājiens norisināsies no abiem ielas galiem, kur gājiena dalībnieki satiksies ielas vidū, lai svinīgi atklātu ielas svētkus.
Svētku viesi aicināti vērot un iesaistīties gājienā ielas garumā. Pļavā būs netradicionāla pulcēšanās vieta ar skatuvi. Šeit redzēsim sveicienu no deju kopas ,,Trejdeviņi” un Raunas jauktā kora ,,Rauna”. Tradīciju turpinot, uz Kalna ielas būs iespēja nogaršot Raunas kūku cepēju kūkas un tortes.
Rauna sporto Kalna ielā! Būs iespēja sportot gan individuāli, gan kopā ar ģimeni. Ar skečiem no dažādām teātra izrādēm un muzikāliem priekšnesumiem ciemosies Veselavas teātra studija ,,Kurlās vardes”. Būs iespēja doties ekskursijā pa Raunas bērnu dārzu. Pie Raunas bērnu dārza būs skatāma izstāde par Kalna ielas vēsturi un notikumiem.
Kalna ielas iedzīvotāji atvērs savus pagalmus dažādām aktivitātēm – foto stūrim, Kūkotavas kafe, gleznu izstāde dārzā, spēlēm, uztura konsultanta ieteikumi.
Zemessardzes 27. kājinieku bataljons iepazīstinās apmeklētājus ar militāro tehniku un ekipējumu. Nodrošinās kopā ar Kalna ielas iedzīvotājiem gardu lauku virtuvi! Vakarā Kalna iela aicinās uz pēdējo zaļumballi kopā ar mūziķiem no populārās grupas ,,Apvedceļš”!