2024. gada 7. maijs

Kandidātu pieteikšana Smiltenes novada  vēlēšanu komisijas veidošanai

Smiltenes novadu pašvaldība informē, ka saskaņā ar  Pašvaldības vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma 9. pantu  no 2021. gada 2. augusta līdz 2021. gada 16. augustam reģistrēto politisko partiju vai to apvienību centrālajās pastāvīgi funkcionējošās vadības institūcijas, katrs attiecīgās domes deputāts vai ne mazāk kā 10 balsstiesīgie Latvijas pilsoņi, var pieteikt kandidātus Smiltenes novada  vēlēšanu komisijas veidošanai.

Prasības kandidātiem:

• prot latviešu valodu,
  •  vismaz vispārējā vidējā izglītība.

Par vēlēšanu komisijas locekli nevar būt:

• Saeimas, attiecīgās republikas pilsētas domes vai novada domes deputāts;
  • persona, kura ir pieteikta par deputāta kandidātu vai ir kandidātu saraksta iesniedzēja;
  • Viena un tā pati persona, izņemot 1.panta ceturtajā daļā noteiktos gadījumus, nevar būt vairākās komisijās.

Pieteikumi iesniedzami Smiltenes novadu pašvaldības klientu (apmeklētāju) apkalpošanas centros vai elektroniski uz epasta adresi [email protected]

Pieteikumu veidlapa pieejama  šeit  un  Smiltenes novadu pašvaldības klientu (apmeklētāju) apkalpošanas centros.

Aurika Zīvere