2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Konkursa “ZAAO mēneša jautājums” aprīļa uzvarētāji

Konkursā „ZAAO mēneša jautājums” aprīļa mēnesī piedalījās 220 dalībnieki no 21 ZAAO darbības reģiona skolām, pareizās atbildes iesniedza 174 skolēni.

Aprīļa “ZAAO mēneša jautājums” uzvarētāji ir Naukšēnu novada vidusskolas 7.klases skolnieks Rūdolfs Gailis un Saulkrastu novada Saulkrastu vidusskolas 3.a klases skolnieks Kaspars Auseklis. Uzvarētājus apbalvosim vides projekta “Cilvēks vidē” noslēguma pasākumā 10.maijā Smiltenes kultūras centrā.

Pareizās atbildes: SIA ZAAO lauksaimniekiem izsludināja lauksaimniecībā izmantotā iepakojuma savākšanas akciju; Infiltrāta koncentrāts, kas atdalīts no infiltrāta, tiek novadīts atkritumu krātuvē; ZAAO vides izglītības jomā strādā kopš 2001.gada.

Paldies pedagogiem un skolēniem par atsaucību un dalību konkursā “Mēneša jautājums”!

Informāciju sagatavoja:
Zane Legzdiņa
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste