2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Labdarības koncerts “Sapnis vasaras naktī”

“Sapnis vasaras naktī”

Raunas evaņģēliski luteriskā  baznīcā 17. jūnijā  plkst. 20.00

Piedalās: Ilona Aļļena – balss, ērģeles, Vilnis Daņiļēvičs – balss, taustiņi, Ilze Petrovska – čells, Jānis Jansosns – saksofons, Solvita Jansone- taustiņi.

Ieeja par ziedojums 7,00 EUR. Sakristejas iekštelpu remontam.

“Kad daba ir savā auglīgākajā briedumā un vasaras nakts gaiss vibrē, mēs nokļūstam realitātē, kur viss kļūst šķietams…” Katrs ir piedzīvojis šo sajūtu, kad sapnis kļūst tik dzīvs, ka spēj atstāt paliekošu iespaidu uz visu mūžu. Fēliksa Mendelsona – Bartoldi populārais “Kāzu maršs” no Viljama Šekspīra lugas “Sapnis vasaras naktī” ir viens no slavenākajiem klasiskās mūzikas skaņdarbiem, kas bieži raisa asociācijas ar kāzu ceremoniju. Tieši šī mūzikas pērle daudziem ir ļāvusi piedzīvot īpašo sajūtu, kas rodas divām sirdīm kļūstot par vienu. Mēdz teikt, ka īstas laulības tiek noslēgtas debesīs, tieši tādēļ Raunas baznīcā uz koncertu aicinām visus interesentus un tos, kas vēlreiz vēlas piedzīvot savas kāzu dienas emocijas.

 Mīļa auklīte koncerta laikā baznīcas dārzā parūpēsies par mazāko bērniņu pieskatīšanu!
Pasākumu organizē Raunas draudze sadarbībā ar Raunas kultūras centru.