2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Lāčplēša diena Smiltenē

11. novembrī, Lāčplēša dienā, Smiltenes Kultūras centrs aicina pilsētas iedzīvotājus un viesus kopā godināt latviešu brīvības cīnītājus un pieminēt cīņās kritušos.

Plkst. 18.00 norisināsies svētbrīdis Smiltenes Evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Tulīt pēc tam plkst. 18.20 aicinām doties lāpu gājienā uz Smiltenes Pilsētas kapiem. Pa ceļam būs izveidots lāpu ceļš, kas vedīs pa Stacijas un Vaļņu ielām līdz piemineklim “Brīvības kara varoņiem”. Plkst. 18.45 pie pieminekļa aicinām nolikt svecītes, ziedus un vienoties kopīgā piemiņas brīdī.

Plkst. 20.00 piedāvājam iespēju apmeklēt Smiltenes Kultūras centra kino, kurā būs Latvijas valsts svētku laikam piemērots kino seanss – režisora Viestura Kairiša filma “Janvāris”. Biļetes iepriekšpārdošanā Smiltenes KC kasē un bezrindas.lv – 3EUR.

Sākot no plkst. 18.20, īslaicīgi tiks ierobežota satiksme šādā maršrutā: Baznīcas laukums – Daugavas iela līdz rotācijas aplim – Valkas iela līdz Stacijas ielai – Stacijas iela līdz Vaļņu ielai – Vaļņu iela līdz Smiltenes pilsētas kapiem.

Informāciju sagatavoja

Loreta Šperliņa – Priedīte

Smiltenes kultūras centra mākslinieciskā vadītāja

[email protected]

28688101