2024. gada 24. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svētku koncerts

Atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, 4. maijā Smiltenes iedzīvotājus un pilsētas viesus aicinām apmeklēt svētku koncertu.
 Koncertā piedalīsies Smiltenes Kultūras centra amatiermākslas kolektīvi – folkloras kopa “Rudzupuķe” (vad.Līga Krūmiņa) un jauniešu deju kolektīvs “Buki” (vad.Ieva Atare), Smiltenes BJIC kolektīvi – deju studija “Kristāls” (vad. Kristiāna Vincjuna), bērnu folkloras kopa “Rika”, Valmieras Kultūras centra Etno kokļu kopa “Ilgō” (vad.Zane Sniķere) un leģendārā grupa LĪVI! Programmā latviešu tautas dziesmas un grupas “Līvi” repertuārs, kuru laikā baudīsim Reiņa Rešetina un Kristiānas Vincjunas sagatavoto horeogrāfiju.
 Pēc koncerta, Smiltenes Kultūras centra foajē par ziedojumiem būs iespēja iegādāties dažādus ukraiņu nacionālos gardumus. Tāpat būs iespēja nopirkt Smiltenes novada ukraiņu rokdarbus.