2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinības Apes PII “Vāverīte”

Saulainajā 3. maijā Apes pirmsskolas izglītības iestādē Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu svinēja dodoties pārgājienos “Mūsu zeme skaistākā”, kur katrai grupai bija savs pārgājiena maršruts un mērķis.

Grupa “Kodoliņi “ un “Riekstiņi” grupa devās pārgājienā uz Dabas taku, lai pētītu tajā dzīvojošos kukaiņus. Bērni paveikuši visus pētnieciskos uzdevumus, gāja latviskās rotaļās un  klāja lielo saimes svētku galdu Vaidavas ielokā. Grupa “Vāverēni” ciemojās savas grupas skolotājas Ivetas pagalmā un savu svētku galdu klāja zem folkloras vācēja D. Ozoliņa stādītā ozola. Savukārt gr. “Čiekuriņi” svētkus svinēja iestādes pagalmā, akcentējot galda noformējuma un uzvedības jautājumus, cienājoties ar Miķeļa vecāku sagādāto medu un rupjmaizi un ejot latviešu tautas rotaļās.

Sagatavoja: Apes PII “Vāverīte” Vadītāja Iluta Apine