2024. gada 21. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Mājas kafejnīcu dienas 2023

 

Aicinām pieteikties dalībai Latvijas mēroga pasākumā MĀJAS KAFEJNĪCU DIENAS (MKD).

Šogad, tās būs 2 nedēļas nogales, Smiltenes novadā, kurās varēs piedalīties un celt galdā savus labākos ēdienus.
MKD plānotie datumi: 
19. – 20. augusts (Raunas vārda diena, Gaujienas muižas svētki); 
26. – 27. augusts (Apes pilsētas svētki,  Latvijas mākslas un amatniecības izstāde “Dievs” Mēru muiža, Bilskas pagasts)!
Lai uzzinātu vairāk par to, kas tieši ir “Mājas kafejnīcu dienas”, kāds ir pasākuma mērķis, un kas var pieteikties dalībai tajā, dodies uz: www.majaskafejnicas.lv
Šogad, varat brīvi izvēlēties savas Mājas kafejnīcas dalības laiku, atzīmējot anketā sev vēlamās dienas.

2022. gada Mājas kafejnīcu dalībnieku aptaujā secinām, ka lielākā daļa dalībnieku, kuri piedalās tikai vienu dienu, to labprāt īsteno sestdienā. Taču arī svētdienām ir savs šarms un cilvēku plūsma nemazinās – par to liecina Mājas kafejnīcu, kas darbojās svētdienā, apmeklētāju skaits (vidēji 200). Vēlamies, lai sadalījums būtu vienmērīgs abās nedēļas nogalēs – tas rada lielāku izvēli apmeklētājiem, jo vienā dienā izbaudīt visas vēlamās kafejnīcas, neizdosies. Vienmērīgs sadalījums ļauj arī Jums citā dienā aizbraukt ciemos pieredzes apmaiņā uz citu Mājas kafejnīcu Smiltenes novadā. Taču šis ir tikai ieteikums – varat brīvi izvēlēties sev vēlamos datumus.Ja esat pirmreizējs Mājas kafejnīcu dienu dalībnieks, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, un šāda pieredze vēl nav bijusi, aicinām pirmajā dalības gadā izvēlēties piedalīties vienā dienā, vienā nedēļas nogalē!
 
Ja jūti iedvesmu un vēlmi piedalīties ar savu Mājas kafejnīcu, tad piesaki dalību līdz 6.maijam: https://ej.uz/MKD_Smiltenes_novads_2023