2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Mūzikas pasākumu sērija “Alternatīvā enerģija”

Viedrades kvartālā, Pils ielā 9, Smiltenē, notiks jaunā un aizraujošā alternatīvās mūzikas pasākumu sērija “Alternatīvā enerģija”. Šis cikls aizsāksies 31.maijā ar grandiozu pirmo pasākumu, kurā piedalīsies četri izcili alternatīvās mūzikas izpildītāji: ODS, Ilonas Maska, Inokentijs Mārpls un TESA. Šie mākslinieki apvienos spēkus, lai sniegtu neaizmirstamu muzikālu pieredzi, kas aizrauj gan ar dinamiskām melodijām, gan dziļu lirisko ziņojumu.
Papildus muzikālajai izklaidei, esi gatavs izbaudīt street food ēdienus un dzērienus!
Ieejas maksa pasākumam ir pieejama par īpaši draudzīgu cenu – tikai 5 EUR, iegādājoties biļeti iepriekš. Pasākuma dienā biļetes cena – 7 EUR.
Pasākums solās būt ne tikai muzikāls, bet arī sociāls notikums, kurā varēs neformāli satikties, izbaudīt labu mūziku un garšīgu ēdienu. Mēs gaidām jūs Viedrades kvartālā, lai kopā izbaudītu alternatīvās mūzikas vibrācijas un unikālu atmosfēru!