2024. gada 6. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Orientēšanās sportā aizvadīts “Valmieras čempionāts”

21. un 22. augustā orientēšanās kluba “ZVOC-VBSS” rīkotais “Valmieras čempionāts” atgriezās Latvijas kausa statusā.

Sestdien garā distance bija jau sezonas 12. Latvijas kausa posms. Sacensības notika Mazsalacā, Skaņākalna dabas parkā, kur dalībniekiem distanču laikā nācās šķērsot arī Salacas upi pa īpaši izveidotu tiltu.

No Azimuts OK -Sm BJSS sportistiem 1. vietu izcīnīja Anda Jaunmuktāne W-18 , Zanda Stabiņa W-20 , Uvis Sproģis M16 un Jānis Biezais M-70. Otrajās vietās finišēja Valērijs Proselkovs M21B un Mārtiņš Godiņš M-45. Trešajās vietās Marta Kalniņa W-14 , Līga Vēja Āboliņa W21A un Ieva Godiņa W-45.

Rezultāti

Svētdien Valmieras pilsētā notika trešais Latvijas sprinta kausa posms.

Divās vecuma grupās uz goda pjedestāla vietas izcīnīja pa divām Azimuta sportistēm. Tas izdevās sieviešu elites grupas sportistēm 1. vieta Laurai Savickai un 3. vieta Zandai Stabiņai. Tāpat veicās arī W-35 grupas dāmām kur 1. vieta Lienei Brūvelei un 3. vieta Martai Liepiņai. Panākumi W-18 grupā, kur 1. vietu izcīnīja  Anda Jaunmuktāne un  1.vieta M-16 grupā  Uvim Sproģim. Otrajā vietā grupā M-45 finišēja Mārtiņš Godiņš M-45. Trešo vieta izcīnīja Zane Tarasa W-10.