2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Pašvaldības pārstāvju tikšanās ar Launkalnes iedzīvotājiem jau šovakar!

Jau šovakar, 30. maijā, Smiltenes novada pašvaldības vadība aicina uz klātienes tikšanos Launkalnes un Brantu pagastu iedzīvotājus. Tikšanās mērķis ir informēt par novada kopējo un katra pagasta budžetu šim gadam, tajā skaitā par Brantu un Launkalnes pagastu apvienības pārvaldes budžetu, atbildēt uz jautājumiem, uzklausīt aktuālo un to pārrunāt.

Tikšanās norisināsies:

  • Šovakar, 30. maijā, plkst. 18.00 Launkalnē, Launkalnes tautas nama zālē, Ezera iela 2A. Jautājumus var iesūtīt iepriekš uz e-pastu [email protected] vai [email protected].

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un apmeklēt šodienas tikšanos, lai kopīgi izrunātu pagasta aktualitātes, dotu iespēju pašvaldības iedzīvotājiem uzklausīt ierosinājumus pagastu izaugsmei un kopīgi apspriestu iespējas attīstībai.

Beāte Putniņa

Smiltenes novada pašvaldības 

Sabiedrisko attiecību speciāliste