2024. gada 18. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Pavasarīga meistarklase Bērnu bibliotēkā

Skolēnu pavasara brīvlaikā 17.martā plkst. 13:00 Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā notiks meistarklase meitenēm “Uzzied pavasaris manos matos”. Tajā būs iespēja saposties pavasarim, jo meistarklases ietvaros tiks gatavotas matu rotas no mākslīgajiem ziediem. Uz meistarklasi aicinātas gan mazas, gan lielas meitenes, kuras vēlas radoši darboties. Visi darbam nepieciešamie materiāli būs pieejami uz vietas bibliotēkā.
Meistarklases mērķis ir attīstīt bērnu prasmi radoši darboties, saviem spēkiem izgatavojot matu rotiņas, izkopt bērnu krāsu saskaņas un gaumes izjūtu, kā arī rosināt brīvo laiku pavadīt lietderīgi un  daudzveidīgi.

*Pasākuma organizators ir Smiltenes novada bibliotēka. Organizators var izdarīt foto un video uzņēmumus pasākuma norises vietā vai tuvākajā apkārtnē (tostarp pie ieejas). Ja Jūs ierodaties pasākuma vietā, Jūs apzināties, ka Jūsu attēls var tikt uzņemts un apstrādāts turpmākajiem publicitātes mērķiem. Organizators ir publiska institūcija, kurai ir pienākums informēt sabiedrību par publisku līdzekļu finansētām aktivitātēm. Organizators neapstrādās Jūsu personas datus, ja Jūs neatradīsieties pasākuma tuvumā.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre