2023. gada 30. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Pēdējās dienās Smiltenē vairākkārt bojāta publiskā infrastruktūra

Aizvadītajās brīvdienās un šīs nedēļas sākumā nodarīti postījumi vairākās vietās Smiltenes pilsētā. Notikusi dedzināšana, inventāra laušana, kā arī neuzmanīgas rīcības dēļ nolauzta ceļa zīme.

Sestdien, 10. jūnijā, degušas publiskās labierīcības Pils ielā 1, Smiltenē. Degšana sākusies no papīra dvieļu turētāja, un tās rezultātā bojāta siena 3m2 apmērā. Šajā dienā nodarīti postījumi arī Bērnu rotaļu laukumā, Gaujas ielā 1, kur sabojāts publiskās tualetes aprīkojums. Smiltenes novada Pašvaldības policija noskaidro vainīgos.

Savukārt svētdien, 11. jūnijā, Baznīcas laukuma un Marijas ielas satekpunktā nolauzta ceļa zīme. Negadījums noticis, sākoties patvaļīgai automobiļa ripošanai. Šoferis notikuma brīdī nav bijis pie stūres.

Pirmdien, 12. jūnijā, vandaļi atkāroti postījuši Bērnu rotaļu laukumu. Tur ar papīra dvieļiem aizsprostotas publiskās labierīcības un izlietnes.

Smiltenes novada pašvaldība atgādina – mēs esam atbildīgi ne tikai par savu privāto, bet arī publisko īpašumu! Lūdzam būt saudzīgiem pret vidi un infrastruktūru mums apkārt, būt atbildīgiem un mācīt atbildīgu rīcību saviem bērniem! Šo vai jebkuru citu postījumu vai pārkāpumu aculieciniekus aicinām ziņot:

  • 28659933, Smiltenes novada Pašvaldības policija;
  • 110, Valsts policija!

Madara Mūrniece

Smiltenes novada pašvaldības zīmolvedības un mārketinga speciāliste