2024. gada 24. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Personu datu aizsardzība un tās aktualitātes – seminārs.

Daudzu uzņēmēju vidū valda maldinošs priekšstats, ka datu aizsardzības regula attiecas tikai uz lielajiem uzņēmumiem, kas nodarbina lielu skaitu darbinieku vai uzglabā lielas klientu datubāzes. Tomēr šī regula attiecas uz jebkura izmēra uzņēmumiem, pat tādiem, kuros strādā vien daži cilvēki, kuru darbība nav saistīta ar lielu informācijas apjomu uzglabāšanu.

Valsts datu inspekcija jau ir sodījusi jau vairākus uzņēmumus par šīs redulas pārkāpumie, neriskējiet, nāciet uz semināru un iegūstiet visas nepieciešamās zināšanas, lai izvairītos no šīm sodu sankcijām.

Seminārs “Personu datu aizsardzība un tās aktualitātes” notiks 25.martā.

Pieteikšanās semināram līdz 16.martam.

 

Mācību centra “Buts”

Valmieras filiāles vadītāja

Daiga Sebre