2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Piedalies Pūčulēnu skoliņā Smiltenes bibliotēkā!

Smiltenes novada bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina 3 – 4 gadus vecus bērnus kopā ar vecākiem apmeklēt Pūčulēnu skoliņu.
Pūčulēnu skoliņā būs iespēja iepazīt aizraujošo grāmatu pasauli un bibliotēku kā interesantu vietu, kur izzināt pasauli, rosināt bērnos lasītprieku un stiprināt lasīšanas tradīciju ģimenēs. Skoliņā notiks trīs nodarbības: 9.septembrī, 16.septembrī un 23.septembrī no plkst.10:00 – 10:30. Apmeklējot visas trīs nodarbības, bērni saņems īpaši veidotu „Grāmatu starta“ dāvanu komplektu – mugursomu, lasāmgrāmatu, mīļlietiņu un noderīgu materiālu vecākiem par lasīšanu.
Pieteikšanās līdz 6.septembrim, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot 20047831. Vietu skaits ierobežots.
Piedaloties nodarbībās, pieaugušajiem, kuri pavada bērnus, jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.
Lasīšanas veicināšanas programmu “Grāmatu starts” ir izveidojis Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs un to īsteno LNB Atbalsta biedrība sadarbībā ar publiskajām bibliotēkām.

*Pasākuma organizators ir Smiltenes novada bibliotēka. Organizators var izdarīt foto un video uzņēmumus pasākuma norises vietā vai tuvākajā apkārtnē (tostarp pie ieejas). Ja Jūs ierodaties pasākuma vietā, Jūs apzināties, ka Jūsu attēls var tikt uzņemts un apstrādāts turpmākajiem publicitātes mērķiem. Organizators ir publiska institūcija, kurai ir pienākums informēt sabiedrību par publisku līdzekļu finansētām aktivitātēm. Organizators neapstrādās Jūsu personas datus, ja Jūs neatradīsieties pasākuma tuvumā.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas
vecākā bibliotekāre