2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Pilsoņu karš / Civil war

30. aprīlī plkst. 19.00 asa sižeta filma | 12+
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Kalifornijas un Teksasas Nacionālā gvarde ar aviācijas atbalstu uzbrūk galvaspilsētai. Baltais nams gatavojas krist. Žurnālistu grupa cenšas nokļūt degošajā Vašingtonā, lai ierakstītu pēdējo interviju ar prezidentu kādreizējām Amerikas Savienotajām Valstīm. Taču valstī, kurā valda haoss, nav nekā dārgāka par litru benzīna un nekā lētāka par cilvēka dzīvību.

Filmas garums: 1h 49min
Režisors: Alekss Gārlends (Alex Garland)
Lomās: Kirstena Dansta (Kirsten Dunst), Vāgners Moura (Wagner Moura), Stīvens Makinlijs Hendersons (Stephen McKinley Henderson), Cailee Spaeny, Džesijs Plemonss (Jesse Plemons), Niks Ofermens (Nick Offerman)
Izplatītājs: Latvian Theatrical Distribution
Valsts: ASV

Biļetes iegādājamas www.bilesuparadize.lv un Biļešu paradīze tirdzniecības vietā Smiltenes Kultūras centra kasē.

*pensionāriem EUR 3,00;
*skolēniem, studentiem EUR 4,00;
*pieaugušajiem EUR 5,00.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete un skolēniem, studentiem, pensionāriem – apliecība.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja