2024. gada 23. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Projekta “Sporto visa klase” reģionālās otro klašu finālsacensības

20.aprīlī Smiltenes sporta hallē notika Latvijas Olimpiskās komitejas īstenotā projekta “Sporto visa klase” reģionālais otro klašu sporta sezonas noslēguma pasākums, kurā piecās dažādās stafetēs veiklībā, atjautībā un prasmē sadarboties sacentās skolēni no Cēsu pilsētas vidusskolas, Lizuma pamatskolas un Smiltenes vidusskolas 2. a un 2. b klases. Enerģiskos sportotājus šoreiz uzņēma Smiltenes vidusskola.

Pirmo vietu ieguva Smiltenes vidusskolas 2. a klase, otro vietu – Smiltenes vidusskolas 2. b klase, trešo vietu – Cēsu pilsētas vidusskolas, bet ceturto – Lizuma pamatskolas komanda.

Taču svarīgākās jau nebija iegūtās vietas, bet skolēnu pievēršanās fiziskajām aktivitātēm, kas noteikti pozitīvi ietekmējušas gan mācību darbu, gan veselību. Aizvien vairāk bērnu un jauniešu visa pasaulē cieš no mazkustīga dzīvesveida. Projekts “Sporto visa klase” šajā ziņā ir ideāls palīgs, lai rosinātu skolēnus vairāk būt kustībā, sportiskā sadarbībā. Zinātnieki pierādījuši, ka kustības rosina arī laimes hormonu izdalīšanos. Vēl šaubāties? Ieskatieties, cik priecīgi ir sportojošie bērni!

Paldies Smiltenes vidusskolas sporta skolotājai Lailai Cīrulei, 2. a klases audzinātājai Vijai Sokolovai un 2. b klases audzinātājai Sanitai Ceriņai par ciemiņu uzņemšanu un aktīvu piedalīšanos projektā! Paldies arī visiem skolēnu vecākiem, kuri atbalstīja bērnu regulāru dalību sportiskajās aktivitātēs!

Foto: Vija Sokolova

 

Baiba Vahere