2024. gada 8. maijs

Raunas pagasta pārvalde meklē mikroautobusa vadītāju

Raunas pagasta pārvalde savam kolektīvam aicina pievienoties mikroautobusa vadītāju uz nenoteiktu laiku.

Nepieciešams:

• D kategorijas vadītāja apliecība, 95 kods, čips.
  • Tehnikas darbības principu, savstarpēji saistīto sistēmu uzbūves pārzināšana.
  • Spēja patstāvīgi iegūt darbam nepieciešamo informāciju un pieņemt lēmumus kompetences ietvaros.

Pienākumi:

• Veikt pasažieru un kravas pārvadājumus.
  • Veikt saimnieciskos darbus un citus uzdevumus laikā, kad netiek veikti pārvadājumi.

Piedāvājam:

• Dinamiskus darba apstākļus draudzīgā kolektīvā.
  • Atalgojumu EUR 750,00 (pārbaudes laikā) pirms nodokļu nomaksas.

CV līdz 2022.gada 17.janvārim nosūtīt uz e-pasta adresi: [email protected] norādot vakanci, iesniegt personīgi vai pa pastu nosūtīt uz Raunas pagasta pārvaldi – Vidzemes ielā 2, Raunā, Raunas pagastā, Smiltenes novadā, LV-4131.

Interesējošos jautājumus iespējams uzdot pārvaldes vadītājai e-pastā: [email protected] vai pa tālruni 28397062.