2024. gada 4. maijs

Raunas pagasta pārvalde savam kolektīvam aicina pievienoties remontstrādnieku/ci uz nenoteiktu laiku.

Nepieciešams:

• vidējā profesionālā izglītība;
  • pieredze komunālās saimniecības jomā.

Prasmes:

• noteikt darba prioritātes;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;
  • organizatora spējas;
  • strādāt ar standarta biroja programmatūru un biroja tehniku;
  • vismaz B kategorijas vadītāja apliecība;
  • spēja patstāvīgi iegūt darbam nepieciešamo informāciju un pieņemt lēmumus kompetences ietvaros.

Pienākumi:

• organizēt elektrosistēmu bojājumu novēršanu katliekārtās;
  • organizēt darbojošos elektrisko sistēmu un iekārtu apkalpošanu un remontu katliekārtu darbības sistēmās;
  • vadīt elektroiekārtu montāžas darbus;
  • noteikt kontroles parametrus un tehnoloģiskos procesus, lai efektīvi izmantotu elektrisko dzinēju un iekārtu sistēmas un nodrošinātu to drošību;
  • organizēt elektrosistēmu bojājumu novēršanu; dzinēju un iekārtu apkalpošanu un remontu;
  • veikt katliekārtu uzraudzību;
  • plānot tehnoloģisko procesu un darbības;
  • izgatavot sagataves un detaļas no koka un koksnes plātņu materiāliem;
  • veikt sīkos remontdarbus, ar celtniecību saistītos darbus pašvaldības ēkās, iestādēs;
  • uzturēt santehnikas sistēmas un veikt nepieciešamos santehnikas remontdarbus;
  • veikt pienākumus, kas saistīti ar kultūras pasākumu organizēšanas tehnisko nodrošinājumu, saskaņojot ar kultūras pasākumu organizatoru;
  • uzturēt siltummezglus;
  • darbs augstumā (pacēlāja kausā);
  • komunikācija ar ielu apgaismojuma uzturētājiem.

Pildīt citus Darba devēja rīkojumus un norādījumus, kas nav pretrunā ar Darba likumu, darba līgumu un kas saistīti ar iepriekš uzskaitīto tiešo pienākumu izpildi un paveicami darbiniekam noteiktā darba laika ietvaros.

Piedāvājam

• dinamiskus darba apstākļus draudzīgā kolektīvā;
  • attalgojumu EUR 1000,00 pirms nodokļu nomaksas.

CV līdz 2022.gada 10.februārim nosūtīt uz e-pasta adresi: [email protected] norādot vakanci, iesniegt personīgi vai pa pastu nosūtīt uz Raunas pagasta pārvalde- Vidzemes ielā 2, Raunā, Raunas pagastā, Smiltenes novadā, LV-4131.

Interesējošos jautājumus iespējams uzdot pārvaldes vadītājai e-pastā: [email protected] vai pa tālruni 28397062.