2024. gada 18. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Riteņbraukšanas sacensību “Smiltenes kauss” laikā noteikti satiksmes ierobežojumi

Šajā nedēļas nogalē, 12. un 13.septembrī, saistībā ar riteņbraukšanas sacensību “Smiltenes kauss” norisi, smilteniešiem un pilsētas viesiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem – gan autovadītājiem, gan gājējiem.

13.septembrī no plkst. 10.00-15.30 transportlīdzekļu satiksme būs slēgta: Dakteru ielā – posmā no Tepera ezera līdz Brūža ielai,  Tāpat sacensību laikā SLĒGTI ielu pieslēgumi:

  • Dakteru ielai no Meža un Sporta ielas;

Sacensību laikā IEROBEŽOTA izbraukšana/iebraukšana šādos ielu pieslēgumos un nobrauktuvēs (satiksmi regulēs policists): 

  • no Avota ielas uz Brūža ielu. Šajā vietā veiks satiksmes regulētājs, kas nozīmē, ka no šīs vietas tiks nodrošināta piekļuve uz viesnīcu “Brūzis”
  • ierobežota satiksme Kalnamuižā 1, pie Smiltenes tehnikuma sporta halles.
  • no Kanāla ielas.

Apstāšanās un stāvēšanas aizliegumi

Laika posmā  no 12. septembra pulksten 10.00 līdz  13. septembra pulksten 17.00 aizliegts apstāties un stāvēt:

  • Dakteru ielas posmā no Hokeja laukuma līdz Brūža ielai.
  • Pils ielas posmā no Abulas ielas līdz Bruģa kalnam.

Ierobežojumi gājējiem

 12. septembrī laika posmā no pulksten 18.00 – 21.00 gājējiem slēgta iekļuve Vecajā parkā pa Pils ielu, kā arī posms Vecajā parkā no centrālā laukuma līdz Pils ielai.

13. septembrī laika posmā no pulksten 10.00 – 15.30 gājējiem ierobežota nokļūšana no Pils ielas uz  Smiltenes tehnikuma kāpnēm un bruģa kalnu, aicinām  izvēlēties Jauno parku nokļūšanai Kalnamuižā. No 10:00 – 15:30 Gājējiem slēgta iekļuve Vecajā parkā pa Pils ielu, kā arī posms Vecajā parkā no Brūža un Sporta ielu krustojuma līdz Pils ielai. Parkā gājēju kustību regulēs zemessargi un pašvaldības policija. Sacensību laikā ierobežojumi gājējiem būs arī Tepera promenādē.

Pielikumā satiksmes ierobežojumu SHĒMA.