2024. gada 24. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Sākas vasaras salidojumu cikls audžuģimenēm, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm

Sestdien un svētdien, 7. un 8. jūlijā, sāksies šīs vasaras pasākumu cikls audžuģimenēm, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm – salidojumi jeb tikšanās reģionālajās atbalsta grupās. Pirmais salidojums notiks atpūtas kompleksā “Minhauzena Unda” Saulkrastos.

Reģionālās atbalsta grupas nodrošina Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) sadarbībā ar nodibinājumu „Sociālo pakalpojumu aģentūra”. Pasākumi tiek organizēti, lai audžuģimenēm, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm būtu iespēja satikties, aktīvi un saturīgi pavadīt laiku. Arī uzzināt jaunu informāciju un apgūt līdz šim neiepazītas prasmes, iepazīt domubiedrus un apmainīties ar pieredzi, kā arī vienkārši labi atpūsties.

Atbalsta grupu laikā bērniem būs iespēja piedalīties izglītojošās un radošās darbnīcās, savukārt vecāki varēs noklausīties lekcijas un piedalīties dažādās nodarbībās. Notiks arī ģimenes saliedēšanas sporta spēles vecākiem kopā ar bērniem, atbalsta grupas vecākiem un PEP mammu semināri. Reģionālo atbalsta grupu pirmās dienas noslēgumā iecerēts arī radošais pasākums, koncerti un atpūtas pasākumi.

Šovasar dažādās Latvijas vietās notiks pavisam četri salidojumi – reģionālās atbalsta grupas. Zemgales reģiona pasākums norisināsies 14. un 15. jūlijā atpūtas kompleksā “Turbas” Ikšķiles novadā, Latgales reģiona pasākums notiks 4. un 5. augustā atpūtas kompleksos “Rāznas līcis” un “Ezerkrasti” Rēzeknes novadā, savukārt Kurzemes reģiona pasākums – 25. un 26. augustā atpūtas kompleksā “Lejastiezumi” Kuldīgas novadā.

Dalība visos pasākumos ir bez maksas.
Lai pieteiktos dalībai pasākumos, lūdzam zvanīt vai sūtīt e-pastu Aigai Romānei – Meierei; kontakttālrunis – 29728401,  e – pasts: [email protected].

Vairāk informācijas, zvanot pa tel. 27794994 Evijai Rācenei;  e-pasts: [email protected].

Informāciju sagatavoja:
Taivo Trams, VBTAI