2023. gada 21. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Seniorus aicina pieteikties ekskursijai uz Liepāju

2022. gada 20. un 21. augustā Smiltenes novada seniori (54+) aicināti pieteikties divu dienu ekskursijai uz Liepāju.

 Ekskursijas pirmajā dienā ceļā uz Liepāju plānots gida pavadībā izstaigāt Ķemeru vēsturisko parku, baudot teju 2500 rožu krūmu krāšņumu. Tāpat ekskursantiem būs iespēja apskatīt Saldus pilsētu un Solvitas Dzenes daiļdārzu Brocēnos. Nakšņošana plānota Liepājas Valsts tehnikuma telpās.

21. augustā ekskursijas dalībniekiem būs iespēja klātienē vērot Latvijas Pensionāru federācijas organizētos Vislatvijas senioru sadziedāšanās un sadancošanās svētkus, kas norisināsies koncertdārzā “Pūt, vējiņi!”. Tāpat gaidāmas sportiskas aktivitātes – nūjošana un vingrošana jūras krastā. 

Izbraukšana 20. augusta 5.50 no Rīgas ielas 5 (veikals “Top!”) un 6.00 no Baznīcas laukuma Smiltenē.

Pieteikšanās, zvanot Smiltenes pensionāru apvienības vadītājai Ritai Bormanei pa tālruni 26514012.   

 

Madara Mūrniece

Zīmolvedības un mārketinga speciāliste


Ekskursija tiek rīkota ar Smiltenes novada pašvaldības un projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” Nr. 9.2.4.2./16/I/052 atbalstu.