2024. gada 8. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

SIA “ZAAO” aicina darbā autoatslēdznieku

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509

sniedz kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus – atkritumu savākšanu, šķirošanu, transportēšanu, apstrādi un apglabāšanu videi draudzīgā veidā, kā arī veic sabiedrības informēšanu un izglītošanu.

AICINĀM DARBĀ: Autoatslēdznieku (7231 04)

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku;
  • Labus darba apstākļus;
  • Bruto atalgojumu no 1450.00 EUR mēnesī;
  • Sociālās garantijas;
  • Kvalifikācijas celšanas iespējas;
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšana uzsākot darbu;
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika beigām;
  • Ģimenei draudzīgu darba vietu.

DARBA PIENĀKUMI:

  • Veikt kravas automašīnu remontu un apkopi;
  • Pārzināt automobiļu uzbūvi, kā arī darbam nepieciešamos rīkus, instrumentus, iekārtas un palīgierīces;
  • Konstatēt un novērst automobiļa bojājumus, kā arī veikt automobiļu tehnisko apkopi;
  • Patstāvīgi veikt automobiļa agregātu, mezglu demontāžu un montāžu;
  • Veikt darbu patstāvīgi un uzņemties atbildību par sava darba rezultātu.

 PRASĪBAS:

  • Profesionālā vidējā izglītība;
  • Vismaz B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Vismaz divu gadu pieredze autoatslēdznieka profesijā;
  • Izcilas tehniskās zināšanas;
  • Organizatoriskās prasmes;
  • Augstu atbildības sajūta par sev uzticētajiem darba uzdevumiem un to izpildi.

PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts) sūtīt e-pastā [email protected] līdz 2023.gada 9. jūlijam. Tālrunis informācijai: 20014200.

DARBA VIETA: “Brandeļi”, Kocēnu pag., Valmieras nov.

Pateicamies par atsaucību!

Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201