2023. gada 4. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Konsultācijas par digitālo drošību bankas vidē pārceltas uz 13.decembri

Smiltenes bibliotēkā 29.novembrī plānotās konsultācijas par digitālo drošību bankas vidē pārceltas uz 13.decembri.

Smiltenes novada bibliotēka 13.decembrī plkst. 11.00 aicina interesentus uz sarunu “Digitālā drošība bankas vidē” ar AS “Swedbank” konsultantu. Sarunas mērķis ir palīdzēt ikvienam datorlietotājam atpazīt digitālās vides apdraudējumus un veicināt drošību interneta vidē.

Vairākumam iedzīvotāju e-vide ir kļuvusi par ikdienu – tur tiek veikti pirkumi, lietota internetbanka, notiek saziņa ar draugiem sociālajos tīklos. Taču līdz ar to, palielinās arī krāpšanu– naudas un datu zādzību – skaits.  Izplatītākie ir datoru inficēšana ar vīrusiem, viltus rēķinu iesūtīšana, pikšķerēšana jeb datu izmānīšana, digitālās higiēnas neievērošana. Diemžēl ne visiem ir pietiekoša digitālā pratība, lai gudri un atbildīgi darbotos virtuālajā vidē.

Sarunas laikā iedzīvotājiem būs iespēja uzzināt, kas ir lielākais digitālais apdraudējums šobrīd, un kā no tā var izvairīties, kā pasargāt sevi un savas finanses digitālajā vidē. Tikšanos vadīs Pēteris Maksimivs, AS “Swedbank” vadošais klientu konsultants Valmieras filiālē.

No plkst. 12.00 notiks iedzīvotāju individuālas konsultācijas ar AS “Swedbank” mobilo konsultantu. Konsultācijām var pieteikties līdz 12.decembrim, sazinoties pa tālruņiem 64773030; 26449145 vai apmeklējot bibliotēku klātienē, Baznīcas laukumā 13.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Sandra Marķitāne,
Smiltenes novada bibliotēkas informācijas speciāliste
Tālrunis: 64773030; 26449145
E-pasts: [email protected]