2024. gada 24. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada Kultūras centra vidējās paaudzes kolektīvs “Ieviņa” uzņems jaunos dejotājus

Smiltenes novada Kultūras centra vidējās paaudzes kolektīvs “Ieviņa”, uzsākot jaunu un aizraujošu sezonu, aicina pievienoties dejotājus (vēlams ar priekšzināšanām)! Uzņemšana notiks 7. un 14. septembrī plkst. 19:30 Brantu pagasta SIA “Vidzemīte” kluba telpās. 

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ieviņa” dejo prieka pēc. Ja arī Tev deja ir sirdij tuva un dziļi kaulos, ar prieku aicinām uz pirmajām tikšanās reizēm –
* 7. un 14. septembrī
* Brantu pagasta SIA “Vidzemīte” kluba telpās
* plkst 19:30
* Līdzi jāņem – ūdens, dejošanai piemērots apģērbs un apavi, kā arī labs garastāvoklis.

Ja plāno ierasties, lūdzu, sazinies ar kolektīva vadītāju Reini Rešetinu (28615110)
*Lūgums sekot līdzi informācijai par uzņemšanas pasākuma izmaiņām.

Uz tikšanos dejās pavisam drīz! 

*Pasākuma organizators ir Smiltenes novada Kultūras centrs. Organizators var izdarīt foto un video uzņēmumus pasākuma norises vietā vai tuvākajā apkārtnē (tostarp pie ieejas). Ja Jūs ierodaties pasākuma vietā, Jūs apzināties, ka Jūsu attēls var tikt uzņemts un apstrādāts turpmākajiem publicitātes mērķiem. Organizators ir publiska institūcija, kurai ir pienākums informēt sabiedrību par publisku līdzekļu finansētām aktivitātēm. Organizators neapstrādās Jūsu personas datus, ja Jūs neatradīsieties pasākuma tuvumā.

 

Informāciju sagatavoja

Alise Seile

Smiltenes novada KC mākslinieciskā vadītāja

[email protected]

28688101