2024. gada 19. maijs

Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde izsludina konkursu uz Smiltenes novada VIDAGAS bibliotēkas vadītāja amatu

SMILTENES NOVADA KULTŪRAS UN TŪRISMA pārvalde

Reģ. Nr. 40900038716, Gaujas iela 1, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729

izsludina konkursu uz Smiltenes novada VIDAGAS bibliotēkas vadītāja (profesiju klasifikatora kods 1349 32) amatu uz noteiktu laiku

Galvenie pienākumi:

• plānot, vadīt un organizēt bibliotēkas darbu;
  • bibliotēkas krājuma organizēšana, pārvaldīšana, dokumentu saglabāšana, izsniegšana, popularizēšana;
  • nodrošināt Virešu pagasta muzejisko vērtību krājuma “Mājvieta” saglabāšanas un izmantošanas procesu.

Prasības pretendentiem (-ēm):

• augstākā vai profesionālā izglītība bibliotēku nozarē vai augstākā izglītība citā nozarē;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • labas saskarsmes prasmes, prasme strādāt komandā;
  • iniciatīva un vēlme pilnveidoties.

Vēlamā pieredze un prasmes:

• labas digitālās prasmes;
  • medijpratība;
  • interese par literatūru;
  • pieredze bibliotekārajā darbā un prasme strādāt BIS ALISE tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

• dinamisku un atbildīgu darbu, labus darba apstākļus,
  • 0,9 amata likmi uz noteiktu laiku ar darba vietu Vidagā;
  • mēnešalgu par noteikto slodzi sākot no 864,00 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • atbalstu profesionālajā izaugsmē;
  • sociālās garantijas (tai skaitā veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām).

Iesniedzamie dokumenti:

• motivācijas vēstule;
  • dzīves apraksts (CV);
  • pretendents var pievienot citus viņa personību un kvalifikāciju raksturojošus dokumentus, kas sniedz plašāku informāciju par amata kandidātu.

Ja redzat sevi šajā amatā,  motivācijas vēstuli un CV lūdzam iesniegt elektroniski e-pastā [email protected] līdz 2024. gada 22.maijam. Telefons informācijai 20001227.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada dome informē, ka:

• Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, Reģ.Nr.90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.