2024. gada 3. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada pašvaldība aicina darbā grāmatvedi par atlīdzību

SMILTENES NOVADA PAŠVALDĪBA

Reģ. Nr. 90009067337

izsludina konkursu uz

GRĀMATVEŽA PAR ATLĪDZĪBU amatu  uz noteiktu laiku

Amata galvenie pienākumi:

  • veikt visa veida ar darba samaksu saistīto maksājumu precīzu un savlaicīgu aprēķinu pašvaldības iestāžu darbiniekiem, t.sk.  atlīdzību fiziskām personām uz tiesisko attiecību regulējošo dokumentu pamata (uzņēmumu līguma, autoratlīdzības līguma), informācijas sistēmā “ZZDats”;
  • veikt nodokļu no darba samaksas uzskaiti, atskaiti un kontroli;
  • aprēķināt atvaļinājumu uzkrājumus;
  • gatavot atskaites, pārskatus un paziņojumus VID un citām institūcijām;
  • piedalīties budžeta sagatavošanas procesā;
  • konsultēt darbiniekus savas kompetences ietvaros.

Prasības pretendentam (-ei):

  • augstākā izglītība grāmatvedībā, finansēs vai ekonomikā;
  • vismaz trīs gadu darba pieredze grāmatvedības darbā;
  • labas prasmes darbā ar MS Office programmām (par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar ZZDats programmām);
  • labas zināšanas un prasme orientēties esošajos normatīvajos aktos, kas  nosaka un regulē grāmatvedības darbības;
  • analītiska domāšana, spēja ātri reaģēt un pieņemt lēmumus nestandarta situācijās;
  • labas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu darbu un labus darba apstākļus darba vietā Smiltenē, Pils ielā 2;
  • pilna laika amata vietu uz noteiktu laiku (līdz 2024.gada martam);
  • stabilu atalgojumu sākot no 1000,00 euro pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas, t.sk. veselības apdrošināšanu.

Pieteikuma dokumentus: CV, motivācijas vēstuli un izglītības dokumentu kopijas iesniegt elektroniski e-pastā: [email protected] līdz 2022.gada 4.februārim. Pie vakances izskatīšanas lūdzam ņemt vērā 09.10.2021. Ministru Kabineta noteikumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.3.punktu. Tālrunis informācijai 64707584.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

  • Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.