2024. gada 29. apr.

Smiltenes novada pašvaldība aicina darbā jaunatnes darbinieku/-ci uz noteiktu laiku

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt darbu ar jaunatni, iesaistot jauniešus darba ar jaunatni īstenošanā un izvērtēšanā Apē;
  • veicināt pozitīvu jauniešu savstarpējās saskarsmes un uzvedības kultūras veidošanos;
  • veicināt jauniešu iesaisti brīvprātīgajā darbā un lēmumu pieņemšanā;
  • nodrošināt aktivitātes un brīvā laika pavadīšanas iespējas jauniešiem vietējā līmenī;
  • veicināt jauniešu iesaistīšanos administratīvās teritorijas sabiedriskās dzīves aktivitātēs;
  • sadarboties ar citiem jaunatnes darbiniekiem, jauniešu centriem un NVO Smiltenes novadā un ārpus tā;
  • informēt jauniešus par viņiem aktuāliem pasākumiem, projektiem, programmām un iespējām pavadīt lietderīgi savu brīvo laiku;
  • nodrošināt informācijas pieejamību un apriti par jaunatnes politikas jautājumiem.

Prasības pretendentiem (-ēm):

  • augstākā izglītība vai 1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vēlams sociālo zinātņu jomā;
  • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci, spēja cieņpilni komunicēt ar bērniem un pieaugušajiem;
  • “B” kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • nepilnas slodzes darbu (0,3 slodze) uz noteiktu laiku ar darba vietu Skolas ielā 4, Apē, Smiltenes novadā;
  • mēnešalgu 1025 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi;
  • izglītības iespējas profesionālai pilnveidei;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu;
  • labus darba apstākļus profesionālā un draudzīgā kolektīvā.

Dokumentus – CV ar norādēm par atsauksmēm, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, motivācijas vēstuli uz 1 (vienas) A4 lapas – lūdzu, iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu [email protected] līdz 2024. gada 29. aprīlim. Tālrunis informācijai 64707875.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.