2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Smiltenes novada pašvaldības protokolu pieejamība Delna pētījumā ir novērtēta ar augstāko punktu skaitu

Biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna” (Delna) izpētījusi  visu 43 Latvijas pašvaldību protokolus, noskaidrojot to atbilstību likumā noteiktajām prasībām un kā vērtējama to pieejamība iedzīvotājiem. Smiltenes novada pašvaldība šajā pētījumā ir novērtēta ar augstāko punktu skaitu.

Izpētes gaitā analizēti protokoli, kas publicēti laika posmā no 2023. gada 16. līdz 21. novembrim. Delna izpētes rezultātā secina, ka vairāk nekā puse – 24 no 43 – no pašvaldību protokoliem pilnībā atbilst Likumā noteiktajai kārtībai un prasībām, taču pārējos konstatētas nepilnības. 

Plašāk par pētījuma secinājumiem lasi šeit: https://delna.lv/lv/2024/03/11/kas-jazina-iepazistoties-ar-domes-sezu-protokoliem/