2024. gada 17. maijs

Smiltenes vidusskola piedāvā darbu sētniekam (-cei)

Smiltenes vidusskola

Reģ. nr. 40900006176

piedāvā darbu sētniekam (-cei)

Pienākumi: skolas teritorijas uzkopšana pie ēkas Smiltenē, Dakteru ielā 27, t. sk. darbs ar lapu pūtēju, zāles pļaušana ar trimmeri un mauriņa traktoru.

Prasības: atbildība pret veicamajiem darba pienākumiem un spēja veikt fizisku darbu.

Piedāvājam: pilna laika amata vietu uz noteiktu laiku darbinieka ilgstošas darbnespējas laikā, mēnešalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas, sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.

Lūdzu pieteikties personīgi skolā Smiltenē, Dakteru ielā 27 vai iesniegt pieteikumu elektroniski pa e-pastu: [email protected] kamēr sludinājums aktīvs. Telefona numurs informācijai 20371306.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

• Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.