2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Spoku mednieki: Sasaluma impērija / Ghostbusters: Frozen empire

20. aprīlī plkst. 16.00 un 24. aprīlī plkst. 18.00 piedzīvojumu komēdija, fantāzijfilma | 12+
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Spengleru ģimene atgriežas vietā, kur viss sākās – ikoniskajā Ņujorkas ugunsdzēsēju depo – lai apvienotos ar sākotnējiem Spoku medniekiem, kuri izveidojuši īpaši slepenu izpētes laboratoriju, lai spoku medīšanu paceltu nākamajā līmenī. Bet kad sena artifakta atklāšana atbrīvo ļaunu spēku, jaunajiem un vecajiem Spoku medniekiem jākļūst par vienu komandu, lai aizstāvētu savu pilsētu un glābtu pasauli no jauna ledus laikmeta.

Filmas garums: 1 h 45min
Režisors: Gils Kenans (Gil Kenan)
Lomās:  Pols Rads (Paul Rudd), Kerija Kūna (Carrie Coon), Fins Volfhards (Finn Wolfhard), Makena Greisa (Mckenna Grace), Kumail Nanjiani, Patons Osvalts (Patton Oswalt), Seleste O’Konora (Celeste O’Connor), Bills Marijs (Bill Murray), Dan Aykroyd (Dan Aykroyd), Ērnijs Hadsons (Ernie Hudson), Anne Potts (Annie Potts)
Izplatītājs: ACME Film SIA
Valsts: ASV

Biļetes iegādājamas www.bilesuparadize.lv un Biļešu paradīze tirdzniecības vietā Smiltenes Kultūras centra kasē.

*bērniem līdz 7 g.v. un pensionāriem EUR 3,00;
*skolēniem, studentiem EUR 4,00;
*pieaugušajiem EUR 5,00.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete un skolēniem, studentiem, pensionāriem – apliecība.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja