2022. gada 22. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Sporta veterānu sporta spēles vieglatlētikā telpās

Latvijas pašvaldību sporta veterānu 59.sporta spēles vieglatlētikā telpās šogad notika 12.martā Valmieras jaunajā manēžā. Smiltenes novada vieglatlētu komanda startēja 11 dalībnieku sastāvā un kopīgiem spēkiem spēja izcīnīt 13 dažāda kaluma medaļas.

Latvijas pašvaldību sporta veterānu 59.sporta spēļu zelta medaļas izcīnīja Vairis Krauklis 65+ grupā 1500m, Una Kalnīte 30+, ar jaunu personīgo rekordu, lodes grūšanā.

Pilnu medaļu komplektu izcīnīja Viktors Vējiņš 60+ – 1.v. augstlēkšanā, 2.vieta tāllēkšanā, 3.vieta lodes grūšanā un Māris Stabiņš  50+ – 1.vieta augstlēkšanā, 2.vieta 60m un 3.vieta trīssoļlēkšanā. Sudraba medaļas ieguva Juris Malnacis 70+ 3km soļošanā un  Kitija Klempnere 65+ augstlēkšanā. Bronzas medaļa – Vilim Mednim 70+ 1500m; Intai Zetmanei 65+ lodes grūšanā un Lienei Brūvelei 35+ augstlēkšanā. Komandai ieskaites punktus deva arī Arnolds Markss un Iveta Kazaine.

 

 

Paldies komandas dalībniekiem par atsaucību un startu, jo atrada laiku un iespēju piedalīties sacensībās Valmierā.

Vasaras sporta spēļu sacensības vieglatlētikā notiks 18.-19. jūnijā Bauskā.

Vieglatlētu komanda aicina aktīvi iesaistīties jauniem dalībniekiem arī no Apes, Gaujienas, Raunas pusēm!

 

Smiltenes novada vieglatlētu komandas vadītāja

Kitija Klempnere