2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Stāmerienas pilī notika Skatuves runas konkursa II kārta

2024. gada 23. aprīlī Stāmerienas pilī notika Valsts izglītības satura centra rīkotais skolēnu Skatuves runas konkursa II kārta, kurā mūsu novada skolēni ieguva augstus rezultātus.

Jau iepriekš tika vēstīts, ka šogad 27. martā Smiltenes vidusskolā notika Skatuves runas konkursa I kārta, kas pēc vairāku gadu pārtraukuma notika klātienē, jo iepriekšējos gadus tas noritēja attālināti. I kārtu organizēja Izglītības pārvalde sadarbībā ar latviešu valodas metodisko apvienību, kurā  12 izglītojamie saņēma  augstāko pakāpi un iespēju doties uz Stāmerienas pili, lai piedalītos Valsts izglītības satura centra organizētajā  II. kārtā. 

Augstāko pakāpi ieguva Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas 1. klases skolniece Amēlija Alma Jurka, skolotāja Aiva Zaķe. 3. klases skolniece Kate  Gailīte, skolotāja Rūta Rateniece. 8. klases skolniece Ance Ābolkalne, skolotāja Sarmīte Apine. Variņu pamatskolas 1. klases skolnieks Kārlis Kušners, skolotāja Ilva Medne un Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas 2. klases skolnieks Rūdolfs Lūsis, skolotāja Aija Palnbaha. I. pakāpi ieguva Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas 4. klases skolniece Elīna Purakalne, skolotāja Līvija Karro. Smiltenes vidusskolas 8. klases skolnieks Valters Kvelde, 11. klases skolnieces Sabīne Lapiņa un Simona Sarkangalve, skolotāja Iveta Krūmiņa. 5. klases skolniece Marta Karlīne Vipule, skolotāja Inese Lipstoka. Smiltenes tehnikuma II. kursa audzēkne Enija Manšina un I. kursa audzēkne Anastasija Vasiļjeva, skolotāja Anita Bērziņa.

Skatuves runas konkurss ir noslēdzies un apsveicam visus skolēnus ar  panākumiem!

Informāciju sagatavoja Izglītības pārvaldes izglītība darba speciāliste Linda Purmale