2024. gada 18. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Starta diena Cēsīs 26.aprīlī

Tev ir biznesa ideja un vēlme to īstenot? Tavam uzņēmumam vēl nav pieci gadi un Tu meklē izaugsmes iespējas? Nāc uz ALTUM rīkoto STARTA DIENU – uzzini par valsts atbalstu, iedvesmojies, mācies un dibini noderīgus kontaktus!

26. aprīlī plkst. 10:00–13:30,  viesnīcā “Tigra’,  E.Veidenbauma iela 2, Priekuļos.

Starta dienā dzirdēsi:

  • Kā pārdomāti plānot un finansēt savu ideju? Olita Untāla, ALTUM
  • Pieredzes stāsti. Kā es uzsāku biznesu, kā man gāja un ko no tā mācīties?
  • Kā jaunam uzņēmumam var palīdzēt pašvaldība? Vidzemes plānošanas reģions
  • Pārdošanas automatizācija – liec digitāliem rīkiem strādāt tavā vietā, Egils Boitmanis, Infinitum

Pieredzes stāsti: 

  • Inga Ērgle, InGo musli
  • Zane Magone, z/s Priedītes
  • Rolands Putniņš, Trikātas piens

Tīklošanās:

Individuālas konsultācijas par atbalsta iespējām – ALTUM, UR, VID, LLKC, NVA, VDI, IZM, VDI, LTRK, LBS, Citadele, Swedbank, SEB

Dalība pasākumā – bez maksas
Pieteikšanās līdz 25. aprīlim
ŠEIT

ALTUM Vidzemes reģiona vadītāja Olita Untāla: “Visa biznesa uzsācējam noderīgā informācija vienuviet, brīvā un draudzīgā atmosfērā – šādu informācijas iegūšanas formātu šodienas dzīves ritmā uzņēmēji izvēlas ļoti labprāt. Turklāt tā ir arī iespēja satikt citus uzņēmējus, mācīties no citu pieredzes un kļūdām, arī iegūt vērtīgus kontaktus. Reģionos ir liels potenciāls uzņēmējdarbības attīstībai, tāpēc vēlamies, lai šis pasākums kalpo par iedvesmu un dzinuli arvien lielākai reģiona iedzīvotāju vēlmei kļūt par uzņēmējiem. ALTUM no savas puses sniegs visu nepieciešamo atbalstu šajā aizraujošajā ceļā. ”

Olita Untāla
Vidzemes reģiona vadītāja
AS “Attīstības finanšu institūcija Altum”