2024. gada 24. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Sveicam Darba svētkos!

Smiltenes novadā dzīvo darītāji – uzņēmīgi, enerģiski un aizrautīgi cilvēki. Sanāk ikkatram no mums, lai cik lielu vai mazu, šķietami nesvarīgu vai nozīmīgu darbu mēs darītu. Un pat ja reizēm viss nenotiek, kā iecerēts, nevajag padoties, ir jāturpina darīt no vislabākās sirdsapziņas, un tad sanāks!
 
Paldies ikvienam novadniekam, kas ar savu darbu veido mūsu novadu par lielisku vietu, kur dzīvot, strādāt, mācīties un atpūsties! Jums sanāk!
 
Un īpašs paldies visiem Smiltenes novada pašvaldības nodaļu, iestāžu un kapitālsabiedrību darbiniekiem – stipriem un radošiem novadniekiem -, kas ik dienu sniedz savu artavu mūsu novada attīstībā, ko novērtē arī valsts mērogā. Jums sanāk!
 
Darba svētkos sveic Smiltenes novada pašvaldība