2024. gada 24. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Teatrāli muzikālais uzdevums tango ritmos “Zemes dēls ar zvaigžņu dvēseli” pieejams digitāli

2015. gadā 21. novembrī Smiltenes novada Kultūras centrā notika teatrāli muzikāls uzdevums tango ritmos “Zemes dēls ar zvaigžņu dvēseli”. Koncerta ierakstu var noskatīties digitāli Smiltenes novada YouTube kanālā. 

Koncertā piedalās Jauktais koris “Vidzemīte” (solisti – Elviss Apsītis, Kristīne Priede). Smiltenes mūzikas skolas pedagogi Z. Petrovska, I. Strazdiņa, I. Sīmane, P. Vilks, D. Groza. Dzejnieka F.Bārdas prototips – Madars Druska, Dzejnieka Mūza – Grieta Stīpniece, Dejotāji (Laine Beķere, Signe Rudko, Linda Birziņa, Artūrs Lillais, Gatis Golonovs, Rihards Neimanis) no Jelgavas.

Režisors: Agris Māsēns

Horeogrāfe: Baiba Ķestere

Idejas autore: Baiba Žēbina

Koncerta ieraksts pieejams šeit. 

#paliecmājās #ēkultūra

 

Informāciju sagatavoja

Alise Lilientāle

Smiltenes novada KC mākslinieciskā vadītāja

[email protected]