2024. gada 30. apr.

Tiek apturēta pieteikšanās Apes pierobežas pavasara gadatirgum

Liels paldies par lielo tirgotāju atsaucību, piesakoties uz Apes pierobežas pavasara gadatirgu! Ņemot vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, informējam, ka ar 18. aprīli tiek apturēta pieteikšanās!

Tiklīdz tiks apstrādāti visi pieteikumi un iemaksātā tirdzniecības nodeva pašvaldības norēķinu kontā, tirgotājiem tiks izsūtīta tirdzniecības atļauja dalībai Apes pierobežas pavasara gadatirgū! Reģistrēto tirgotāju saraksts un izvietojuma shēma būs pieejama Smiltenes novada pašvaldības tīmekļvietnē www.smiltenesovads.lv  līdz 17. maijam.

Aicinām iepazīties ar gadatirgus organizēšanas kārtību ŠEIT un Smiltenes novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr. 26/22 ŠEIT.

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt vai rakstīt darba laikā, no pirmdienas līdz piektdienai, no plkst. 9.00 līdz 18.00, pa tālruni +371 28559659 vai +371 26180350, e-pasts: [email protected].

Uz tikšanos lustīgā pavasara andelē šī gada 19. maijā Apē!

Ilze Kaktiņa

Apes amatu mājas vadītaja