2024. gada 24. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Tur kaut kas ir / Something in the water

2. un 7. maijā plkst. 19.00 drāma, šausmu filma | 12+
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Karību jūras zilais ūdens, saulainās pludmales, apburošās palmas… Vai jūs ar draudzenēm nesapņojat par šādu vecmeitu ballīti? Lizijas idilliskajai naktij pie Karību jūras pirms kāzām bija jākļūst par neaizmirstamu piedzīvojumu piecām labākajām draudzenēm – Megai, Kemai, Rūtai un Keilai, bet tā pārvēršas asiņainā cīņā par izdzīvošanu.

Filmas garums: 1h 26min
Režisore: Heilija Īstonstrīta (Hayley Easton Street)
Lomās: Lorēna Laila (Lauren Lyle), Hiftu Quasem, Nikola Rieko Setsuko (Nicole Rieko Setsuko), Natālija Mitsone (Natalie Mitson), Ellūza Šekspīrs-Hārta (Ellouise Shakespeare-Hart), Laura Kosta (Laura Costa), Gabriels Prevost-Takahashi (Gabriel Prevost-Takahashi)
Izplatītājs: Garsu Pasaulio Irasai UAB
Valsts: ASV

Biļetes iegādājamas www.bilesuparadize.lv un Biļešu paradīze tirdzniecības vietā Smiltenes Kultūras centra kasē.

*pensionāriem EUR 3,00;
*skolēniem, studentiem EUR 4,00;
*pieaugušajiem EUR 5,00.

Kinozālē ir aizliegts ienest ēdienus un dzērienus!

Svarīgi:
Apmeklētājam jāuzrāda derīga kino biļete un skolēniem, studentiem, pensionāriem – apliecība.

Informāciju sagatavoja:
Līga Gabrāne
Smiltenes novada KC kinoprojicētāja