2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Tuvojas noslēgumam projekta “Smiltenes pilsētas degradēto teritoriju revitalizācija, II kārta” īstenošana

Projekta Nr. 5.6.2.0/17/I/025 “Smiltenes pilsētas degradēto teritoriju revitalizācija, II kārta” īstenošana tuvojas noslēgumam.

Projekta ietvaros pārbūvēta Valkas iela 473 m garumā. Izbūvēta ielas brauktuve ar asfalta segumu, veikta ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīklu un ielas apgaismojuma izbūve. Iela nodota ekspluatācijā.

Projekta ietvaros uzbūvētā rūpnieciskās ražošanas ēka Valkas ielā 5 tiek gatavota nodošanai ekspluatācijā. Ēkai pieguļošā teritorijā ieklāts asfalta segums, uzstādīts nožogojums un ierīkots teritorijas apgaismojums. Ēka pieslēgta ūdens un kanalizācijas tīkliem, apkure tiek nodrošināta ar granulu apkures katlu.

Projekta kopējās izmaksas ir 1 772 806,75 EUR, no kurām  Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums ir  624 635,35 EUR.

Projektu paredzēts realizēt līdz 2020.gada novembrim.

 

 

Attīstības un plānošanas nodaļas teritorijas plānotāja

Sarmīte Daudziete