2024. gada 18. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Ukrainas atbalsta centrs Smiltenē

Piektdien, 1.aprīlī, Smiltenē, Dārza ielā 11 turpinās darbu atbalsta info centrs, kur Ukrainas pilsoņiem ir iespējams uzzināt informāciju par dažāda veida valsts un pašvaldības piedāvāto palīdzību.

Informējam, ka pašvaldība jau ir izveidojusi pieņemšanas grafiku pie speciālistiem tiem Ukrainas pilsoņiem, kas iepriekš ir reģistrējušies pašvaldībā, ja Jūsu mājsaimniecībā ir izmitināts kāds tuvinieks no Ukrainas, aicinām ierasties atbalsta centrā laika posmā no plkst. 13.00 līdz plkst. 16.00.

Atvērtajā info centrā pašvaldība nodrošina bēgļu reģistrāciju, speciālisti sniedz atbalstu vīzu un uzturēšanās atļauju dokumentācijas sakārtošanai. Dienas laikā ir iespēja tikties ar Sociālā dienesta pārstāvjiem, kas sniedz konsultācijas par pašvaldības sociālo palīdzību un pabalstiem. 

Tāpat, kā iepriekšējās atbalsta centra darbības dienās, Ukrainas pilsoņiem tiek dota iespēja piereģistrēties sev vēlamā grafikā Nodarbinātības Valsts aģentūras pakalpojumiem, kā arī speciālists skaidro pirmos nepieciešamos soļus, lai varētu uzsākt darba gaitas Smiltenes novadā. 

Būs arī iespēja saņemt konsultāciju, par bērnu izglītības iespējām, kā arī pieejama informācija par plānotajiem ģimeņu atbalsta pasākumiem.

Jautājumu gadījumā aicinām sekot līdzi informācijai pašvaldības komunikācijas kanālos, zvanīt uz tālruņa numuru: +371 29613117 vai rakstīt uz e-pastu: [email protected]

 

Linda Beitika

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja