2021. gada 29. nov.
A- A A+
Viegli lasīt

Uz ziemas sezonu tiks slēgts bērnu rotaļu laukums Gaujas ielā 1, Smiltenē

Informējam, ka ar šī gada 21.oktobri uz ziemas sezonu tiek slēgts bērnu rotaļu laukums Gaujas ielā 1, Smiltenē.

Apmeklētājiem vēl joprojām ir pieejami pārējie bērnu rotaļu laukumi un āra trenažieru infrastruktūra Smiltenes novada teritorijā, bet apmeklējuma laikā jāievēro stingri ierobežojumi nepulcēties. 

Apmeklējot bērnu rotaļu laukumus, jāturpina ievērot valstī noteiktā fiziskās distancēšanās kārtība, jāievēro 2 m atstatums un stingri jāseko līdzi roku higiēnai. Lūdzam vecākus, pirms bērni dodas uz rotaļu laukumiem, vēlreiz pārrunāt nepieciešamos piesardzības pasākumus un fiziskās distancēšanās noteikumus, kā arī  būt atbildīgiem un sekot līdzi savu bērnu dienas gaitām.

 

Informāciju sagatavoja:
Aija Kramiņa
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider