2024. gada 24. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Veselības Centrs 4 mobilais mamogrāfs Smiltenē

Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai – Veselības Centrs 4 mobilajā mamogrāfā, kas ieradīsies 22. un 23.februārī pie SIA “Sarkanā krusta Smiltenes slimnīcas”, Dakteru iela 14.

Uz mamogrāfa pārbaudi izbrauc TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta!!

Sievietēm, kuras ir saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta Valsts skrīninga programmas ietvaros izmeklējums ir bez maksas (uzaicinājuma vēstule ir derīga 2 gadus kopš iesūtīšanas datuma).

Ar ģimenes ārsta vai ārstējoša ārsta norīkojumu, kuram NAV līgumattiecību ar Nacionālo veselības dienestu – PAR MAKSU ( 3 EUR).

Pieraksts notiek pa telefonu 27 86 66 55 (darba dienās no plkst.9.00 -17.00)

 

Jolanta Lasmane, Mobilo mamogrāfu projekta pacientu koordinatore